Be kategorijos

Artėjant vestuvių sezonui būsimosios nuotakos rinkosi į „Nuotakų brunch‘ą“

Artėjant vestuvių sezonui, sekmadienio rytą būsimosios nuotakos rinkosi į „Kvepia pasakom“ organizuojamą renginį „Nuotakų brunch‘as“ (vėlyvieji pusryčiai), kurio tema – nuotakos įvaizdis. Savo srities profesionalės dalinosi patarimais, savo ilgamete patirtimi, naujausiomis 2020 metų tendencijomis bei pabrėžė, ką būtina atlikti prieš vestuvių šventę.

Nuotakos įvaizdžio pagrindinės sudedamosios dalys – suknelė, makiažas, šukuosena, papuošalai ir nuotakos puokštė. „Kvepia Pasakom“ studijos įkūrėja Monika išskyrė keturis pagrindinius nuotakų stilius, kuriuos dažniausiai renkasi merginos: klasikinis, romantiškasis, boho ir vintažinis.

Viktorija ir Rimantė iš „Baltos Suknelės namų“ atskleidė kiekvieno stiliaus detales. Merginos pademonstravo savo turimų suknelių pavyzdžius bei pabrėžė, kad prie klasikinių lygių suknelių prisideda ir kaspinai. Suknelių stiliuose dažnai vyrauja blizgesys, todėl nuotakos neturi bijoti išskirtinumo. Į madą vis sparčiau ateina suknelės, dekoruotos lengvomis pūstomis rankovėmis. Kai kurios nuotakos renkasi sukneles gilesnėmis iškriptėmis, kurios subtiliai pabrėžia moteriškumą. Taip pat merginos akcentavo, kad suknelių primatavimas yra būtinas siekiant tinkamai pasiruošti šventei. Geriausia ateiti jau nusimačius biudžetą, skirtą suknelės nuomai; nuspręsti, kokio stiliaus suknelės ieškoma; pasitikėti profesionalėmis, kurios tikrai patars ir parinks tinkamiausią suknelę pagal kiekvienos nuotakos pageidavimus.

Makiažo meistrė Ernesta Stumbrienė ir plaukų stilistė Aida Mažeikaitė pasakojo, kad dabar nuotakos yra linkusios rinktis kuo natūralesnį makiažą, šukuosenai – lengvai krintančias garbanas ar nerūpestingą kuodą. Merginos akcentavo, jog prieš vestuves yra ypatingai svarbu išsimiegoti, kad veidas būtų pailsėjęs, nebūtų pajuodę paakiai. Svarbu tinkamai paruošti veido odą, pasidaryti veido pilingą. Darant vestuvinę šukuoseną svarbu kruopščiai išsiplauti galvą (rekomenduotina net iš vakaro), kad darant šukuoseną plaukai būtų visiškai išdžiuvę.

Vaida iš MenoMiražas by V.A pristatė savo rankų darbo papuošalus. Ji patarė kaip nuotakai išsirinkti sau tinkančius aksesuarus. Papuošalus labai svarbu derinti prie bendro nuotakos įvaizdžio. Vaida pabrėžė, kad prie gausiai nėriniais ar blizgučiais dekoruotos suknelės derėtų rinktis kuklesnius aksesuarus. Prie kuklios suknelės lygiomis kolstėmis galima priderinti ir gausiau dekoruotus masyvius papuošalus. Tiesa, reikėtų nepersistengti ir įvertinti, kad papuošalų nebūtų per daug ir visi jie subtiliai derėtų bendrame nuotakos įvaizdyje.

Fotografė Simona iš SimSim foto pasakojo, kaip svarbu tinkamai pasirinkti suknelę, makiažą, šukuoseną, kad jaunieji atrodytų gražiai ir bendras rezultatas būtų puikus. Tuomet ir fotografui bus mažiau darbo maskuojant tam tikrus trūkumus. Taip pat svarbu, kad nuotakos veido oda būtų lygiai padengta pudra, o šukuosena pritaikyta prie oro sąlygų (tvirta ir ne per daug išsidarkiusi). Jaunieji turėtų iš anksto suplanuoti vietas, kuriuose vyks šventinė fotosesija. Atitinkamai, pasirinkus ištaigingą suknelę galbūt nederėtų daryti fotosesijos miške ar pievoje. Taigi, fotosesijos vietą reikėtų rinktis atsižvelgiant į nuotakos įvaizdį.

Studijos „Kvepia Pasakom“ vadovė Monika akcentavo nuotakos puokštės svarbą bendro įvaizdžio fone. Pirmiausia, puokštė yra svarbus akcentas, kuris atsispindės daugelyje vestuvių fotografijų: išskirtinė puokštė jas pagyvina, suteikia spalvų ir gyvybės. Antra, puokštę svarbu derinti prie viso nuotakos įvaizdžio ir šventės stilistiskos. Pavyzdžiui, jeigu nuotaka pasirenka boho stilių, tuomet puokštė turėtų būti vegetatyvinio stiliaus. Trečia, nuotakos puokštę svarbu rinktis ir pagal sezoniškumą. Jeigu pavasarį nuotakos puokštę galima sukurti iš vedrynų, bijūnų, tai rudenį puokštės puikiai kuriamos iš jurginų. Taip pat jaunavedžių įvaizdis glaudžiai siejasi su vestuvių šventės dekoravimu. Pavyzdžiui, jeigu pasirinksite savo šventę dekoruoti smaragdo žaluma, tuomet nuotakos aksesuaruose gali dominuoti panaši spalva. Vyro kostiumas gali būti smaragdinės žalios spalvos ir t. t.

Pasibaigus pristatymams būsimosios nuotakos turėjo galimybę individualiai konsultuotis su kiekviena savo srities profesionale. Įvaizdžio kūrėjos noriai dalinosi patarimais. Taip pat merginos galėjo vaišintis Aistės skanėstais bei apžiūrėti studijos lentynas, kuriose galima rasti vestuvėms reikalingų dekoro elementų ir atributų: skirtingų žvakidžių, vazų, palinkėjimų knygų, žiedų pagalvėlių iš SereWorkshop ir kt.