Floristika

Nuotakos puokštė yra svarbi vestuvių detalė. Tai nuotakos įvaizdžio dalis, ypač svarbus aksesuaras. Gėlės suteikia gyvumo, spalvų, žavesio. Nuotakos puokštė atspindi ir visą šventės stilių. Tačiau tinkamai pasirinkti puokštę yra gana sudėtingas procesas. Yra daug detalių nuo kurių priklauso kaip atrodys nuotakos puokštės. Todėl pasitikėkite mumis ir mes jums sukursime gražiausią puokštę Jūsų PASAKAI.

Stalo kompozicijos iš gyvų gėlių – ypatingas šventinio dekoro akcentas. Gėlių puokštės ant vakarienės stalo suteikia gyvybės, sukuria šventinę nuotaiką, atspindi šventės spalvinę gamą ir išpildo visą stilistiką.

Pas mus galite užsisakyti stalo kompozicijas, kurias pagaminsime pagal jūsų šventės stilistiką. Esant poreikiui, pristatysime į šventės vietą.

Malonu, kai proginės puokštės gali nustebinti artimą, kurio šypsena papuošia veidą. Puokštes gaminame pagal išankstinį užsakymą. Galime pagaminti puokštę iš gyvų ar dirbtinių gėlių (dėžutėje ar rišama). Taip pat galime pristatyti puokštę Jūsų artimam žmogui į namus.

Valgoma puokštė – puiki alternatyva pasveikinti tuos, kuriems gyvos gėlės gražiau žydi darželiuose. Todėl sukursime puokštę iš Jūsų pasirinktų produktų. Galime pristatyti į namus.